DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kapely

 
                                                                                     

   PŘEDSTAVUJEME KAPELKY NA LETOŠEK      
Dillon Werry Band ( UK )  -   https://soundcloud.com/dillonwerryband
 
 
Dillon Werry Band hrají směs blues, rocku a hudby inspirovanou pouličním životem. Hrají cover verze od  umělců (např. Lou Reed, Rolling Stones, Santana, Tom Waits) i svoje originální písně. Jsou inspirováni scénou Greenwich Village v New Yorku šedesátých let, stejně jako představením klasických vůdců rockových skupin, jako je Mick Jagger.

Dillon Werry trávil svůj ranný život vyrůstáním v ulicích Peterborough (Velká Británie). Po roce 2000 se přestěhoval do Bratislavy, kde se  nechal inspirovat slavnými slovenskými bluesmeny, jako jsou Juraj „Dura“ Turtev, Erich „Boboš“ Procházka a Juraj „Mojo“ Haruštiak. Dillon měl v Bratislavě několik bluesových kapel.
Poté, co se přestěhoval do Prahy a hrál v mnoha bluesových kapelách, založil kapelu The Wingtips s Jiřím Matysem na basu, Janem Kodadem na harmoniku a Marcusem Jurkovičem na bicí. The Wingtips
byli v Praze zavedený bluesovy pojem a pravidelně hráli v několika pražských klubech.
Dnes je Dillon Werry Band složen ze tří členů - Dillon Werry (kytara a zpěv), Jiří Matys (Bass) a Daniel
Hruška (bicí).

Dillon Werry Band přiveze na Bernfest svoji rock & roll energii a živou show.
 
 
 
 
 
 
 DUSOT DUSÍCÍCH SE KRÁLÍKŮ  - 
 
Zavřete oči, a stále je uvidíte. Tu jejich lehkost a eleganci. Dokonce je i uslyšíte, slyšíte ten dusot? Ty pravidelné údery. Všechno se stane tak rychle, tak nečekaně.
 
 
 
 
Pohřební Kapela   -   https://bandzone.cz/pohrebnikapela
 
Nevšední hudební společenstvo Pohřební kapela působí na naší scéně od roku 1998.
Její hudba by se dala charakterizovat jako „urban folkcore" alias "lidový crossover". To jsou české, moravské i slovenské lidovky ve svižném tempu laděné do ska, punku, hip hopu, folku, reggae i world music .
 
 
 

 

 ŽLUTÝ FIJALKY -    http://bandzone.cz/zlutyfijalky

Kapela z nejkapelovatějších hrající aggro rock až punk. Nenechte se zmást fotkou! Takhle opravdu nevystupují, to byli zrovna na recepci na hradě ... Samo sebou, že jestě za Havla, teď už by tam nešli!!! :o)

 
 
 

 
 
 
Jablko Znetvořené Lidským Faktorem
Jablko znetvořené lidským faktorem (dále jen JZLF )se po letech netvoření ,  čili deformací  proměnilo ve formaci a zahájilo hudební reformaci– jen pro úvodní informaci .
 
 
 
 
 
Vojta Violinist   -   https://bandzone.cz/vojtaviolinist
Vojta je multiinstrumentalista hrající na více nástrojů najednou jako jsou housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétna a perkuse. Svým osobitým způsobem kombinuje motivy keltské a domorodé hudby, kdy za použití zvukové maguje živého loopingu vytváří zvuk, jakoby hrála celá kapela.
 
 
 
 
 
Třískáč   -   https://bandzone.cz/triskac
Třískáč se nedrží striktně jednoho stylu, ale spojuje více stylů a to od funku, popu až po ska a rock. Všechny naše skladby jsou vlastní tvorby a to z dílny trumpetisty Jiřího Auermüllera.
 
 
 
 
Ticho de Pre Cupé Band vznikl v roce 2003 v jihočeském Milevsku, avšak v současné době působí v Praze. Od svého založení tento soubor mnohokrát objel Českou republiku, ať už na pódiích velkých festivalů, či v malých klubech. Žánrově Ticho balancuje mezi rock´n´rollem a klasickým českým písničkářstvím, které se projevuje především jako šibalství, sebereflexe a satira v nevšedně pojatých textech. Kapela se vyznačuje rockovou živelností na podiu, avšak, hrává i poklidnější akustická vystoupení.
 
 
 
 
 
Decibelo Retardo   -   https://bandzone.cz/decibeloretardo
První kořeny a prenatální období předtím, než se na svět zrodila kapela Decibelo Retardo, bylo někdy kolem roku 2013-14. A více na Bernfestu... :o)
 
 
 
 
 
Třetí Sloka -   https://bandzone.cz/tretisloka
Specialitou Třetí sloky, jak si můžete i dál povšimnout na obsazení, jsou vícehlasy, které se později opřely o rytmický základ, což dalo celému provedení poněkud jiný rozměr...
 
 
 
 
 
Špinaví lůzři   -  https://bandzone.cz/spinaviluzri
Pražské psychedelic blues-rock trio Špinaví lůzři se stalo Objevem Rádia Beat, které se rozhodlo jejich první autorské album zařadit mezi svá doporučení. Témata jejich písní jsou balení děvčat, následné deprese, psychedelické texty o zelených ješterkách na lesním tripu ci opravdový kancelářský příběh o říhající dámě. Lůzři také odkazují na starou americkou a britskou scénu 50.-70. let
 
 
 
 
 
Jakofakt?   -   https://bandzone.cz/jakofakt

Jakofakt? je folk-punková kapela z Písku, hrající vlastní českou tvorbu. Tuhle partu tvoří lidé, kteří jsou z různých hudebních žánrů a mají už něco za sebou :-)

 
 
 
VO106   -   https://bandzone.cz/vo106
 
Dívčí bechyňská rocková kapela. Kapela byla založena na začátku roku 2011. Po 5 leté odmlce opět na pódia!
 
 
 
 
Muzikanti sdružení pod tímhle super klubíkem v Milevsku zahrajou v pátek a pěkně našlápnou podvečer!! Složení téměř totožné s "Králíkama" vám napoví, co za hudbu uslyšíte a na co se těšit!! Halelujáááá....
 
 
 
 
DRUMBUS - bubenické vystoupení v sobotu!!