Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kapely

 
                                                                                     

   LETOS ZAHRAJÍ     

 

   TONY DUCHÁČEK & GARAGE - http://www.garageband.cz

V sobotu vystoupí tahle legenda českého undergroundu! Jejich bohatá historie sahá až do roku 1979 a za povšimnutí stojí mimo jiné například hraní jako předkapela Iggyho Popa a v hitparádě Radia France International cena za nejlepší zahraniční píseň s písní Berlin v roce 1993. Prozatím vydala alba Garáž, Praha, No parking, Apogeum,CD Nepohádka a dosud poslední CD Black. Jupííí...

 

 

 

 IVAN MLÁDEK Banjo Band - http://www.mladekivan.cz/ 

https://cs-cz.facebook.com/mladekivan/

S velkou radostí letos přivítáme Ivana Mládka s Banjo Bandem!! Český banjista, zpěvák, bavič, textař, skladatel, muzikant, komik, kreslíř a humorista vystoupí se svojí skupinou Banjo Band během sobotní noci a hraje ve složení Ivan Mládek, Zdeněk Kalhous, Jan Mrázek, Vítězslav Marek, Lenka Plačková, Libuna, "Kalamity Jane" Lenka Šindelářová .
 
 
 

 
 
Santa Morella Band   -   http://bandzone.cz/santamorellaband   
 
Kapela Santa Morella Band ( Neil Young Female Tribute) byla založena s úmyslem přiblížit posluchačům v naší kotlině hudbu legendárního multižánrového zpěváka, kytaristy a především skladatele Neila Younga. Repertoár je průřezem celou jeho takřka padesátiletou tvorbou a snoubí v sobě rock, folk, country a psychedelic music.

Leadrem skupiny je kytaristka a fanatická Neilova obdivovatelka Santa Morella (Gaia Mesiah, Žlutý pes, Janis Joplin Revival). Rytmiku tvoří sehraná dvojka Ivan Pelíšek a Zdeněk Chládek (oba ex-Abraxas). Sestavu doplňuje mladý a nadějný kytarista a backvokalista Nick.

 
 
 

 INSPIRO - http://bandzone.cz/inspiro?at=info

Písecká kapela, hrající od roku 2006 převážně na klubových pódiích, má za sebou dvě CD: Období klaunů a Intimní zóna. Dělají muziku až na třetí úvazek, protože jsou to mimo jiné herci, loutkoherci a šermíři, vyrábějí loutky a cajony, učí hrát lidi na kytaru a šijou historické repliky z kůže. A to už samo o sobě vylučuje, aby kapela stíhala ještě sledovat a hrát nejnovější hudební trendy. Realizují se ve vlastním hudebně-divadelním klubu Divadlo Pod čarou v Písku.

 

 
 
 
 
 DUSOT DUSÍCÍCH SE KRÁLÍKŮ  - 
 
Zavřete oči, a stále je uvidíte. Tu jejich lehkost a eleganci. Dokonce je i uslyšíte, slyšíte ten dusot? Ty pravidelné údery. Všechno se stane tak rychle, tak nečekaně.
 
 

 

 ŽLUTÝ FIJALKY   -    http://bandzone.cz/zlutyfijalky

Kapela z nejkapelovatějších hrající aggro rock až punk. Nenechte se zmást fotkou! Takhle opravdu nevystupují, to byli zrovna na recepci na hradě ... Samo sebou, že jestě za Havla, teď už by tam nešli!!! :o)

 

 NAVEN -  http://bandzone.cz/naven

Výrazné  kytarové riffy, úderná rytmika a osobitý zpěv jsou výstižné pro tvorbu skupiny Naven. Nespoutanou energií živých vystoupení umocňují hravé texty, které mnohdy nutí k zamyšlení. Vhodné pro mladé i staré, dovnitř i NAVEN.

 

 

SOBI 20   -      http://bandzone.cz/sobi20

Koncem roku 1999 se zrodil nápad dát dohromady kapelu z kamarádů, které už nebavilo vysedávat U zlatého lva furt, ale jenom někdy! A proto vznikla z bývalých kapel Bas bagrbass a Vožumlley formace Sobi 20, hrající crossover nářez hudbu. Tahle pecka z Tábora zahraje v pátek.

 

NÁSTROJ SNAHY   -   http://bandzone.cz/nastrojsnahy

Jak nás napadlo hrát? Napadlo to mě! Seděl jsem, jen tak doma na zadku, jedl párek s hořčicí a poslouchal kazeťák... A tak nějak to začalo a pokračuje vesele dál! :o) Příbramská kapela bude jistě blahodárným oživením. Na kontě mají tři CD a jak by řekl klasik...přátelé, kdo z vás to má! :o)

 

THE NEEDS   -    http://bandzone.cz/needs

Je nás 5 a hrajem rockovou muziku, která nás baví... Takhle jednou větou možno představit Milevskou a tudíž témeř domácí kapelku, kterou uslyšíte na Bernfestu v sobotu. Je to partička mladých lidiček, takže tam by se měla energie očekávat tak nějak od přírody... :o)

 

KOOL-AID   -   http://bandzone.cz/koolaid  

Odkojeni Radiohead, The Beatles, Nirvanou a Norah Jones. Co dodat. Kluci jsou Strakonicko, Budějicko kapela (i Zlatá Loruna je zastoupena) a uslyšet je můžete v sobotu odpoledne!

 

 

VEJLET   -  http://bandzone.cz/vejlet

Z trosek chrámu bechyňské psychedelie Pau in Town se zrodil nápad vydat se na Vejlet a rozdat kousky našich potrhaných duší. Lehnout si , zavřít oči a rozpustit se na Vejletu.

 

Naked People Company   -   http://bandzone.cz/nkdpplco

Pražská kapela Naked People Company ve své aktuální podobě vznikla už během roku 2016, ale až letos vyráží naplno koncertovat a představit svojí tvorbu v podobě alternative-rocku. Některé ze členů jste už dříve mohli potkat v někdejším seskupení Just Naked. K nim se pak přidala Terka, která dokonale svým sametovým hlasem doplnila vyladěnou hudbu a společně jako Naked People Co. vycházejí vstříc barvitější budoucnosti. Přidáte se taky?

 

Hravé peklo   -   http://hravepeklo.cz/

Kapela, ani divadlo to není, ikdyž název by byl dobrej. Můžete se však vypravit pár kroků od areálu a navštívit peklo i pohádku za pár šušňáků! :o)

U nás ho najdete. Najdete - Peklo skutečné, pohádkové a Satanovu hvězdárnu. Pohrajete si s bouřkostrojem, kolem smůly, ďáblovou palicí a dalšími vychytávkami.Ve zvláštní expozici najdete Ďáblovu bibli a lebku neandrtálského čerta

 

 

Fylozofy Jam   -  http://bandzone.cz/fylozofyjam

Garage rock z Bechyně opět na Bernfestu!

 

 

P.N.P.   -   http://bandzone.cz/pnp

Postarší fotři se rozhodli ještě si trochu zablbnout. Takže rock'n'rool je tady!!! :o)

 

 

Točiči ohňů letos opět dorazí a předvedou noční parádu za doprovodu hudby!!

    
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist