Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kapely

 
                                                                                     

   PŘEDSTAVUJEME KAPELKY NA LETOŠEK      
Dillon Werry Band ( UK )  -   https://soundcloud.com/dillonwerryband
 
 
 
 
 
 
 DUSOT DUSÍCÍCH SE KRÁLÍKŮ  - 
 
Zavřete oči, a stále je uvidíte. Tu jejich lehkost a eleganci. Dokonce je i uslyšíte, slyšíte ten dusot? Ty pravidelné údery. Všechno se stane tak rychle, tak nečekaně.
 
 
 
 
Pohřební Kapela   -   https://bandzone.cz/pohrebnikapela
 
Nevšední hudební společenstvo Pohřební kapela působí na naší scéně od roku 1998.
Její hudba by se dala charakterizovat jako „urban folkcore" alias "lidový crossover". To jsou české, moravské i slovenské lidovky ve svižném tempu laděné do ska, punku, hip hopu, folku, reggae i world music .
 
 
 

 

 ŽLUTÝ FIJALKY -    http://bandzone.cz/zlutyfijalky

Kapela z nejkapelovatějších hrající aggro rock až punk. Nenechte se zmást fotkou! Takhle opravdu nevystupují, to byli zrovna na recepci na hradě ... Samo sebou, že jestě za Havla, teď už by tam nešli!!! :o)

 
 
 

 
 
 
Jablko Znetvořené Lidským Faktorem
Jablko znetvořené lidským faktorem (dále jen JZLF )se po letech netvoření ,  čili deformací  proměnilo ve formaci a zahájilo hudební reformaci– jen pro úvodní informaci .
 
 
 
 
 
Vojta Violinist   -   https://bandzone.cz/vojtaviolinist
Vojta je multiinstrumentalista hrající na více nástrojů najednou jako jsou housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétna a perkuse. Svým osobitým způsobem kombinuje motivy keltské a domorodé hudby, kdy za použití zvukové maguje živého loopingu vytváří zvuk, jakoby hrála celá kapela.
 
 
 
 
 
Třískáč   -   https://bandzone.cz/triskac
Třískáč se nedrží striktně jednoho stylu, ale spojuje více stylů a to od funku, popu až po ska a rock. Všechny naše skladby jsou vlastní tvorby a to z dílny trumpetisty Jiřího Auermüllera.
 
 
 
 
Ticho de Pre Cupé Band vznikl v roce 2003 v jihočeském Milevsku, avšak v současné době působí v Praze. Od svého založení tento soubor mnohokrát objel Českou republiku, ať už na pódiích velkých festivalů, či v malých klubech. Žánrově Ticho balancuje mezi rock´n´rollem a klasickým českým písničkářstvím, které se projevuje především jako šibalství, sebereflexe a satira v nevšedně pojatých textech. Kapela se vyznačuje rockovou živelností na podiu, avšak, hrává i poklidnější akustická vystoupení.
 
 
 
 
 
Decibelo Retardo   -   https://bandzone.cz/decibeloretardo
První kořeny a prenatální období předtím, než se na svět zrodila kapela Decibelo Retardo, bylo někdy kolem roku 2013-14. A více na Bernfestu... :o)
 
 
 
 
 
Kapela z Rokycan hrající převážně punk-rock říznutej skáčkem.
 
 
 
 
 
Špinaví lůzři   -  https://bandzone.cz/spinaviluzri
Pražské psychedelic blues-rock trio Špinaví lůzři se stalo Objevem Rádia Beat, které se rozhodlo jejich první autorské album zařadit mezi svá doporučení. Témata jejich písní jsou balení děvčat, následné deprese, psychedelické texty o zelených ješterkách na lesním tripu ci opravdový kancelářský příběh o říhající dámě. Lůzři také odkazují na starou americkou a britskou scénu 50.-70. let
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist