DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kapely

 
                                                                                     

   PŘEDSTAVUJEME KAPELKY NA Bernfest 2022     

   VÁCLAV KOPTA s doprovodem  - 

 https://www.youtube.com/watch?v=xt30Wo2Pu2E

Celkem 33 let byl členem divadla Semafor. Jako hráč na klavír byl členem několika kapel (BossaNova, Bluesberry aj.), dnes je členem skupiny Wooden Shoes a své vlastní kapely Václav Kopta & band.

Je autorem desítek písňových textů pro řadu populárních zpěvaček, např. Hana ZagorováMarta KubišováLeona Machálková.

 
 
DUSOT DUSÍCÍCH SE KRÁLÍKŮ  - 
 
Zavřete oči, a stále je uvidíte. Tu jejich lehkost a eleganci. Dokonce je i uslyšíte, slyšíte ten dusot? Ty pravidelné údery. Všechno se stane tak rychle, tak nečekaně.
 
 
 
  Die Kabbelka   -   https://bandzone.cz/diekabbelka
Die Kabbelka. Počata v nadnárodní korporaci. Rodiče na ni nemají čas. Tlak emocí vyvolaný nedomazlením ventiluje tvorbou
      
 

 

 

 ŽLUTÝ FIJALKY -    http://bandzone.cz/zlutyfijalky

Kapela z nejkapelovatějších hrající aggro rock až punk. Nenechte se zmást fotkou! Takhle opravdu nevystupují, to byli zrovna na recepci na hradě ... Samo sebou, že jestě za Havla, teď už by tam nešli!!! :o)

 
 
 
Sněhurka   -  divadelní spolek LokVar    https://lokvar.cz/snehurka/
 
K
do je krásnější? Královna nebo Sněhurka? Je myslivec krutý? A jsou trpaslíci pořádkumilovní?Myslíte si, že znáte tuto pohádku opravdu dobře? Kdo uvidí – pochopí.Loutková pohádka pro děti, které se nebojí projevit svůj názor.
 
 
 
 
Martini Van band   -   https://www.facebook.com/martinivanband
Martini Van Band - Rock&blues tribute band. Projekt k blížícímu se 50let výročí od úmrtí kytarové legendy Jimiho Hendrixe. Martin Ivan- kytara zpěv, Miroslav Málek-basová kytara, Michal Daněk- bicí 
 
 
 
 
 
 
Veronika Bednářová - zpěv, Slomice - baskytara, Vít Malypetr - kytara, Daniel Hruška - bicí, TRIP HOP TANEČNÍ KAPELKA :o)
 
 
 

 
 
 

Druhá Vlna -   https://bandzone.cz/_107235
Neustálé změny v sestavě, vždy velmi nečekané, v bývalé kapele Deerce zapříčinily vznik kapely nové - Druhá Vlna, která brouzdá ve folk-rock-beatových vlnách. S příchodem nových muzikantů je tato kapela obohacena o nástroje i hlasy, nemluvě o nových nápadech a chutí tvořit..
 
 
 

 
 
 
 
Jakofakt?   -   https://bandzone.cz/jakofakt

Jakofakt? je folk-punková kapela z Písku, hrající vlastní českou tvorbu. Tuhle partu tvoří lidé, kteří jsou z různých hudebních žánrů a mají už něco za sebou :-)

 
 
 
 
Jablko Znetvořené Lidským Faktorem   -   https://bandzone.cz/jzlf
 
Jablko znetvořené lidským faktorem (dále jen JZLF ) se po letech netvoření ,  čili deformací  proměnilo ve formaci a zahájilo hudební reformaci– jen pro úvodní informaci .
 
 
 
 
 
 
 
Rentgen   -            https://bandzone.cz/rentgen
 
Jihočeská heavy-metalová kapela z Týna nad Vltavou. Počátek kapely sahá do roku 2002 a až do prosince roku 2007 hraje toto kvarteto, Pavel Skok - kytara, zpěv; Milan Dupal - kytara, zpěv; Jaroslav Moule - baskytara a Petr Zoulek - bicí, beze změny v obsazení.

 

 

Etiene Levi - Nová Ticha   :  autorské čtení

 

 

 

 VO106   -   https://bandzone.cz/vo106

Dívčí bechyňská rocková kapela.Kapela byla založena na začátku roku 2011. 

 

 
 
 
 
Escape 2 The Jungle   -   
Rocková skupina Escape 2 The Jungle z jihočeského Milevska byla založena v roce 2010. Základem skladeb jsou obyčejné příběhy odehrávající se v našem neobyčejném světě. Hudební koláže odrážející vlivy irských U2, britských Subways či amerických Linkin Park jsou příslibem zajímavé hudební cesty, na kterou se můžete se skupinou vydat i Vy.
 
 
 
BAMBUS   -         https://bandzone.cz/_111760
 
Kapela v současné době hraje repertoár od českých rockových legend převážně 80-tých let.
 
 
 
 
 
JINÁ MÍSTA   -      https://www.facebook.com/jinamistatabor
 
Táborská alternative folkrocková kapela opět na Bernfestu!!
 
 
 
 
 
Riverside Projekt   -   https://bandzone.cz/riversideproject
 
Kapela vznikla na přelomu roku 2008-2009. Do současnosti se věnujeme tvorbě a kompozici skladeb, hrajeme klubové akce po jižních čechách.